BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Nedarbingumo pažymėjimo dėl privalomos izoliacijos išdavimas

Data

2022 01 24

Įvertinimas
0
covid testas.jpg

Nuo sausio 17 d. dėl nedarbingumo pažymėjimo, kuris išduodamas tik asmenims, kuriems yra privaloma izoliacija dėl turėto sąlyčio su COVID-19 sergančiu asmeniu arba dėl to, kad 10 dienų laikotarpiu lankėsi užsienio šalyje, iš kurios atvykus privaloma izoliuotis, reikia kreiptis į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą.

DĖMESIO!

Nedarbingumo pažymėjimai neišduodami, jeigu galite dirbti nuotoliniu būdu arba darbdavys Jums paskelbė prastovą Lietuvos Respublikos darbo kodekso 47 straipsnio 1 dalies 2 punkte nustatytu atveju.

Jeigu susirgote COVID-19, t.y. gavote teigiamą tyrimo rezultatą, dėl nedarbingumo pažymėjimo, kaip ir iki šiol, turite kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo už laikotarpį, iki PGR tyrimo rezultatų gavimo dienos (bet ne ilgiau kaip 4 kalendorinės dienos) taip pat turite kreiptis į šeimos gydytoją.

Rekomenduojama prašymus teikti užpildant elektroninę formą per paslaugų portalą – Elektroninius valdžios vartus epaslaugos.lt., kadangi izoliuoti asmenys negali fiziškai lankytis viešose vietose.

Norėdami pateikti prašymą, spauskite "Teikti prašymą dėl nedarbingumo pažymėjimo" ir pasirinkite tinkamą prašymo formą.

Komentarai

2
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.
 • elektronine forma

  0
  Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
  Blogai įvestas apsaugos kodas.
 • prasyma del nedarbingumo pazymejimo

  0
  Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
  Blogai įvestas apsaugos kodas.