BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


NVO popietė Tauragėje

Data

2018 08 07

Įvertinimas
1
taurage (2).png

Ką Lietuvoje vadiname NVO ir kaip turėtų atrodyti NVO fondas? Šiuos ir dar daugiau Nevyriausybinėms organizacijoms aktualių klausimų Lietuvos Respublikos Vyriausybė, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Tauragės savivaldybė kviečia aptarti rugpjūčio 22 dieną, Tauragėje vyksiančioje Atviros Vyriausybės popietėje.

Diskusijos metu apžvelgsime 2018–2020 m. Atviros Vyriausybės partnerystės veiksmų plano įsipareigojimus, jų pažangą ir kylančius iššūkius įtraukiant suinteresuotas šalis. Diskutuosime apie konkrečius žingsnius, kurių jau imtasi ir bus imamasi norint sukurti NVO duomenų bazę bei NVO fondą. Diskusijos metu gauti pasiūlymai bus naudojami atnaujinant detalius veiksmų plano įsipareigojimų aprašymus.

Tikslinė auditorija – Tauragės regione ir aplinkiniuose regionuose įsikūrusios NVO bei kitos suinteresuotos šalys, kurios aktualios šios temos. 

 

Diskusija yra LR Vyriausybės kanceliarijos vykdomo projekto „Atviros Vyriausybės iniciatyvos", finansuojamo Europos socialinio fondo ir valstybės biudžeto lėšomis, dalis.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.