BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


NVSC konsultuos savaitgaliais ir švenčių dienomis

Data

2020 08 24

Įvertinimas
0
telefono rageliai.jpg

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) praneša, kad išaugus konsultacijų, susijusių su koronaviruso infekcija ir galiojančia ekstremaliąja padėtimi, poreikiui, nuo šiol NVSC specialistai konsultuos ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais bei švenčių dienomis. Konsultacijos bus teikiamos bendruoju konsultacijų telefono numeriu (8 5) 264 9676 kasdien (I–IV 8:00–17:00, V 8:00–15:45; savaitgaliais – 8:00–17:00).

Savaitgaliais ir švenčių dienomis telefonu pasikonsultuoti bus galima tik su koronavirusine infekcija susijusiais klausimais.

NVSC sulaukia per 5 tūkst. skambučių kasdien, nors gali aptarnauti dešimt kartų mažiau – suteikia 500-600 konsultacijų per dieną. Tikimasi, kad nuo šiol pavyks atsiliepti ir atsakyti į kur kas daugiau klausimų. 

Nuo pirmadienio prie NVSC skambučių centro konsultantų prisiungia septynių NVSC departamentų specialistai. Iš viso gyventojus konsultuos vienuolika specialistų.

Prieš renkant NVSC telefono numerį, kviečiama ieškoti informacijos internete - atsidaryti NVSC arba Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetaines, kur informacija apie koronavirusnę infekciją yra nuolat atnaujinama. 

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie koronavirusinę infekciją rasite čia.

Informaciją, grįžusiems iš užsienio, rasite čia.

Apie leidimą palikti izoliavimosi vietą skaitykite čia.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro informacija

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.