BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Kviečiame pagelbėti mokiniams paskolinant ar dovanojant kompiuterį per platformą „Mokykla namuose“

Data

2020 03 31

Įvertinimas
0
freestocks-sM2nqDvg0AM-unsplash.jpg

Kovo 30 dieną visose Lietuvos mokyklose prasidėjus nuotoliniam mokymui, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kviečia socialiai atsakingus verslus ir asmenis padėti vaikams susikurti mokyklą namuose dovanojant ar paskolinant kompiuterį, planšetę arba kitą išmanųjį įrenginį.

Hakatone „HackTheCrisis“ sukurta iniciatyva „Mokykla namuose“ veikia dar tik dvi savaites, o prie jos  jau spėjo prisijungti 60 žmonių, kurie mokiniams savanoriškai paaukojo daugiau nei 600 nebenaudojamų kompiuterinės technikos įrenginių.

Jeigu galite paaukoti ar paskolinti šiuo metu nenaudojamą savo kompiuterį, planšetę ar kitą išmanųjį įrenginį, kurį būtų galima naudoti mokymuisi per atstumą, tai galite padaryti prisidėdami prie iniciatyvos „Mokykla namuose“ ir užpildydami trumpą registracijos formą internetiniame tinklalapyje www.mokyklanamuose.lt.

 Šios savaitės pabaigoje į mokyklas pradės keliauti pirmieji įrenginiai iš valstybės perkamų 35 tūkst. planšetinių ir nešiojamų kompiuterių, kuriuos ministerija parūpins socialiai remtinų šeimų mokiniams. Tačiau kompiuterių stinga šeimose, kur mokosi keli vaikai, ir kiekvienas neturi atskiro įrenginio.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija.

Komentarai

2
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.
 • Sigitas
  Prieš 7 d.

  Sveiki, gaila, kad neveikia www.mokyklanamuose.lt, padovanočiau tikrai gerą kompiuterį. Teks susirasti per www.skelbiu.lt ar kitu kanalu.

  0
  Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
  Blogai įvestas apsaugos kodas.
 • Bla
  Prieš 3 mėn.

  neveikia mokyklanamuose.lt.

  0
  Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
  Blogai įvestas apsaugos kodas.