BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pateik pasiūlymą valstybės teritorijos bendrajam planui

Data

2018 01 31

Įvertinimas
2
planas.png

Pradedamas rengti Lietuvos Respublikos teritorijos bendrasis planas, tai - itin svarbus strateginis dokumentas, numatantis šalies teritorines vystymosi kryptis ir prioritetus. Juo vadovaujamasi siekiant suderinti įvairias šalyje vykdomas veiklas – verslo, žemės ūkio, turizmo, rekreacijos, aplinkos ir kultūros paveldo apsaugos, infrastruktūros. Taip, kad visos jos darniai vystytųsi vienoje bendroje erdvėje.

Aplinkos ministerija kviečia visuomenę teikti pasiūlymus dėl bendrojo plano rengimo:

  • Paštu – Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijai adresu A. Jakšto g. 4/9, LT-01105 Vilnius
  • El. paštuLR [email protected]
  • Per Informacinę sistemą (TPDRIS)

Su plano tikslais ir detalia informacija galite susipažinti paspaudę šią nuorodą. Savo siūlymus galite teikti per visą teritorijų planavimo dokumento rengimo laikotarpį iki baigiamojo viešo susirinkimo-konferencijos pabaigos. Apie baigiamąjį viešą susirinkimą-konferenciją, viešas ekspozicijas, Aplinkos ministerija informuos atskiru skelbimu. (Prenumeruok Aplinkos ministerijos naujienas ir sužinok apie tai pirmasis!).


 Kur kreiptis kilus neaiškumams?

 

 Kita svarbi informacija

 

 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.