BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Piliečiai kviečiami diskutuoti apie atviros Vyriausybės sampratą ir principus

Data

2021 06 07

Įvertinimas
0
SUSITARKIME (1).png

Atviros Vyriausybės grupė kviečia visuomenę dalyvauti viešojoje konsultacijoje ir susitarti, kas mums visiems yra Atvira Valstybė. Šis susitarimas bus pamatas visus metus kuriamam ir vystomam atviros Vyriausybės plėtros modeliui.

Konsultacijose, pasitelkiant įtraukius, kūrybinius metodus, svarstysime, ką kiekvienam piliečiui reiškia atvira valdžia, kokiais principais reikia vadovautis, siekiant daugiau atvirumo, kaip praktiškai atvirumas gali atsispindėti mūsų elgesyje. Konsultacijomis siekiama surinkti kuo įvairesnių suinteresuotų šalių nuomones ir drauge atrasti bendrus vardiklius dėl atviros Vyriausybės sampratos bei atvirumo principų taikymo. 

Susitikimai vyks virtualiu būdu, o siekiant sudaryti sąlygas įsitraukti didesniam dalyvių ratui, bus rengiamos dvi konsultacijos skirtingomis datomis:

  • BIRŽELIO 16 D. 13-17 VAL.
  • BIRŽELIO 21 D. 13-17 VAL.

Konsultacijose kviečiami dalyvauti NVO, verslo, mokslo, viešojo sektorių atstovai, jaunimas ir garbingo amžiaus piliečiai, pasaulio lietuviai ir regionų gyventojai. Dalyvių įvairovė yra vienas iš sėkmės rodiklių, siekiant kuo platesnio visuomenės grupių susitarimo.

Registracija: https://epilietis.lrv.lt/lt/formos/registracija-i-viesaja-konsultacija-del-atviros-vyriausybes-sampratos 

Viešąsias konsultacijas moderuos Mantas Tvarijonavičius - socialinių mokslų daktaras, VU Verslo mokyklos partnerystės profesorius, konsultantas. 

Atviros Vyriausybės grupė per 2021 m. rengia strateginius atviros Vyriausybės plėtros pagrindus, kurių viena sudedamųjų dalių yra susitarimas dėl atviros Vyriausybės sampratos, principų bei jų praktinio taikymo. Konsultacijų metu gauti rezultatai bus apibendrinti drauge su interviu ciklo bei apklausos rezultatais ir bus parengtas vienas atviros Vyriausybės sampratos bei atvirumo principų taikymo aprašo dokumentas.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.