BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pirmą kartą Lietuvoje vykusiuose prestižiniuose Fintech apdovanojimuose – 10 ryškiausių pasiekimų

Data

2020 06 23

Įvertinimas
0
fb-2.png

Paskutinioji virtualios finansinių technologijų konferencijos „Fintech Week Lithuania“ diena vainikuota Lietuvos Fintech apdovanojimų finalu. Renginio metu išdalinta 10 apdovanojimų industrijos lyderiams, kuriuos vertino ir išrinko specialiai sudaryta tarptautinė ekspertų komisija.

Idėja organizuoti pirmuosius Lietuvos Fintech apdovanojimus kilo stebint nuolat augantį sektorių, kuriame šiuo metu veikia per 200 įmonių ir jis jau yra tapęs savotiška šalies vizite kortele. Apdovanojimais buvo siekta išrinkti ir pasveikinti įmones ar asmenis, labiausiai pasižymėjusius per 2019-2020 metų laikotarpį.

„Metų Fintech lyderiais“ tapo:

Liudas Kanapienis, kompanijos „Ondato“ įkūrėjas bei vadovas, sėkmingas verslininkas, pradėjęs Fintech verslo vystymą dar 2016 m. kompanijoje „Paysera“. Liudas per šešerius metus užėmė daug vadovaujančių pozicijų Fintech versle, yra aktyvus Fintech bendruomenės narys.

Jekaterina Govina, Lietuvos banko Priežiūros tarnybos direktorė, įtraukta į Top100 Fintech įtakingiausių pasaulio moterų sąrašą, 2016-2019 metais  aktyviai dalyvavo skatinant Fintech industrijos plėtrą, vadovavo Lietuvos banko Inovacijų komitetui, koordinavo Lietuvos Fintech strategiją. Šiuo metu darbą tęsia priežiūros srityje, kurioje taip pat sparčiai diegiami pažangiųjų technologijų sprendimai.

„Metų Fintech augimo istorija“ – kompanija „Finbee Verslui“

Skiriama geriausiai Fintech kompanijai, kuri savo sunkiu darbu ir kūrybiškumu parodė greitą, tačiau stabilų augimą klientų, pajamų ar naujų rinkų srityje 2019-2020 m. 

„Fintech metų verslo vadovė“  – Viktorija Vanagė, kompanijos „Profitus“ įkūrėja ir valdybos narė.

Šis apdovanojimas skirtas išskirtinei moteriai už jos vadovavimą Fintech kompanijai, kuri padarė teigiamą įtaką Lietuvos Fintech sektoriaus plėtrai.

„Metų kompanija skaitmeninėje bankininkystėje ir mokėjimuose“ – kompanija „Revolut“.

Šis apdovanojimas skirtas Fintech kompanijai, kuri remiasi inovacijomis ir daro pokyčius mokėjimuose bei skaitmeninėje bankininkystėje.

„Metų kompanija paskolų, investicijų ir P2P srityje“ – kompanija „Neo Finance“.

Apdovanojimas skiriamas paskolų, investicijų ir P2P srityje veikiančiai įmonei, kuri padarė įtaką Fintech sektoriui ir yra orientuota į verslo augimą.

„Metų Fintech startuolis“ – startuolis „iDenfy”.

Skiriamas augančiam startuoliui, kuris įsikūrė 2019-2020 m. ir pasiekė didžiausią plėtrą inovatyvių produktų ir paslaugų srityje.

„Metų Fintech pagalbos verslui idėja“ – kompanija „Bankera“.

Skiriamas Fintech kompanijai, kuri parodė didžiausią solidarumą COVID-19 kontekste ir prisidėjo prie tvarios ateities tikslų įgyvendinimo verslo bendruomenėje.

„Metų Fintech inovatorius“ – kompanija „MANU Analytics“.

Skiriamas kompanijai, kuri vysto technologijas dirbtinio intelekto, blokų grandinių („blockchain“), daiktų interneto („IoT“), biometrikos, robotikos srityje siekiant sukurti išskirtinį sprendimą.

„Metų Fintech katalizatorius“ – kompanija „Ondato“.

Skiriamas B2B kompanijai, kuri inovatyviais sprendimais paskatino žymius pokyčius finansinių paslaugų srityje. Fintech kompanijos iš kibernetinio saugumo, „regtech“, analitikos, didžiųjų duomenų, tapatybės, programinės įrangos ir kitų sričių yra tinkamos šiai kategorijai.

„Metų Lietuvos Fintech sektoriaus įgalintojas“

Apdovanojimas skiriamas Lietuvos bankui, šiemet dirbusiam net prie trijų inovacijų: pirmosios pasaulyje skaitmeninės, blokų grandinės technologijos (angl. blokchain) pagrindu sukurtos, kolekcinės monetos LBCOIN, „RegTech“ iniciatyvos optimizuojančios ataskaitų teikimo procedūras, o taip pat konsultacijų ir technologinės platformos „LBChain“.

Svarbiausias „Metų Fintech lyderio“ apdovanojimas buvo skirtas asmeniui, kuris atlieka svarbų vaidmenį visoje Lietuvos Fintech bendruomenėje ir svariai prisideda prie Lietuvos finansinių technologijų sektoriaus plėtros.

„Fintech Week Lithuania“ virtualią konferenciją birželio 15-18 d. organizavo Finansų ministerija, Ekonomikos ir inovacijų ministerija, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA), finansinių technologijų ir tvarių inovacijų centras „ROCKIT“, „Fintech Lithuania“ ir „Fintech Hub LT“ asociacijos.

Daugiau informacijos apie „Fintech Week Lithuania“: www.Fintechweek.lt

Apdovanojimų brošiūrą galima atsisiųsti čia.


Finansų ministerijos informacija.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.