BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Po nacionalinius ir regioninius parkus – su saugomų teritorijų pasu

Data

2020 06 02

Įvertinimas
0
saugomu t eritoriju pasas.jpg

Žmonės, kurie šią vasarą lankysis šalies nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose, kviečiami rinkti šių parkų antspaudus saugomų teritorijų pase. Jį galima nemokamai pasiimti Nacionaliniame saugomų teritorijų lankytojų centre Vilniuje, nacionalinių ir regioninių parkų lankytojų centruose arba patiems atsispausdinti.

Šis pasas reikalingas norintiems dalyvauti vasaros kelionių konkurse, kurį paskelbė Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos (VSTT). Konkursas prasidėjo birželio 1 d. ir vyks iki rugpjūčio 31 d. Jo metu aplankiusieji visus 35 valstybinius parkus – 5 nacionalinius ir 30 regioninių – bus apdovanoti knyga apie Lietuvos saugomas teritorijas, o tiems konkurso dalyviams, kurie kiekviename parke bus nusipirkę lankytojo bilietą, bus įteikta kuprinė.

VSTT siūlo keliones pradėti nuo Nacionalinio lankytojų centro ir čia gauti visą informaciją apie konkursą. Antspaudus galima užsidėti nacionalinių ir regioninių parkų lankytojų centruose (dirba ir šeštadieniais) arba prie jų įėjimo lauke įrengtose vietose.

Išsamesnės informacijos galima rasti VSTT tinklapyje.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.