BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Pradėjo veikti atnaujintas Nacionalinio kibernetinio saugumo centro tinklalapis

Data

2018 03 14

Įvertinimas
0
kibernetinis2.JPG

Kovo 13 d., pradėjo veikti Nacionalinio kibernetinio saugumo centro tinklalapis www.nksc.lt, skirtas tiek valstybės ypatingos svarbos informacinės infrastruktūros ir valstybės informacinių išteklių valdytojams, tiek privačiam sektoriui ir individualiems asmenims. Tinklalapis pritaikytas pranešti apie kibernetinius incidentus ir žalingą turinį internete.

Tinklalapyje taip pat pateikiami kibernetinius incidentus tiriančių ir valdančių institucijų kontaktai, aktuali informacija ir įspėjimai apie kibernetines grėsmes bei spragas, taip pat rekomendacijos, kaip jas pašalinti. Gyventojai, naudodamiesi tinklalapyje įdiegtais specialiais įrankiais, gali pasitikrinti kompiuterius ir kitus įrenginius dėl saugumo spragų.


   Organizacijos ir privatūs asmenys gali kreiptis į Nacionalinį kibernetinio saugumo centrą tel.: 8 706 82 250

   arba el. paštu: [email protected].

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.