BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-04 18:00 iki 2020-12-06 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės įgijimo jau teikiami elektroniniu būdu

Data

2020 09 11

Įvertinimas
0
6632_9054701849e38cc86003beca76d1a4a6.jpg

Vidaus reikalų ministerija informuoja, kad nuo rugsėjo mėn. Migracijos departamentas klientams pristatė naujas elektronines paslaugas, susijusias su Lietuvos Respublikos pilietybės įgijimu. 

Prisijungę prie Lietuvos migracijos informacinės sistemos (MIGRIS) adresu www.migracija.lt. klientai galės greitai ir patogiai pateikti el. prašymus dėl Lietuvos Respublikos pilietybės įgijimo, priesaikos Lietuvos Respublikai, lietuvių kilmę ar teisės atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę patvirtinančių pažymėjimų išdavimo, taip pat susitvarkyti vaikų Lietuvos Respublikos pilietybės ir kitus klausimus. Klientų patogumui sukurtos 32 unikalios prašymų formos bei paslaugų vedlys lietuvių ir anglų kalbomis.

Atkreipiame dėmesį, kad, teikdami el. prašymą per MIGRIS, klientai turės kartu rezervuoti ir vizitą į Migracijos departamentą bei pasirinktu laiku atvykti į teritorinį skyrių. Atvykęs į Migracijos departamentą, klientas privalo turėti visų, kartu su el. prašymu pateiktų, dokumentų originalus.
Migracijos departamentas informuoja, kad el. prašymas turi būti pildomas asmeniškai, o dokumentų originalus vizito Migracijos departamente metu gali pateikti ir įgaliotas asmuo ar kitas atstovas, nurodytas el. prašyme.

Rugsėjo mėnesį taip pat išliks galimybė prašymus dėl Lietuvos Respublikos pilietybės teikti pagal anksčiau galiojusią tvarką, t. y. pateikti popierinį prašymą ir reikiamus dokumentus. Tokiu atveju vizitą klientai rezervuoja įprasta tvarka adresu www.migracija.lt. 

Asmenys, norintys pateikti prašymą ir dokumentus dėl Lietuvos Respublikos pilietybės per Lietuvos Respublikos konsulines įstaigas, rugsėjo mėnesį galės teikti tik popierinį prašymą ir dokumentus.


Vidaus reikalų ministerijos informacija.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.