BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Rugsėjo pirmąją – linksmosios pamokos apie gyvūnus

Data

2020 09 01

Įvertinimas
0
pelikanas.jpg

Šiandien, rugsėjo pirmąją, Lietuvos zoologijos sodas kviečia moksleivius ir studentus mokslo metus pradėti linksmomis pamokomis apie gyvūnus. Čia vyks net keturių gyvūnų pristatymai. Sodo lankytojai galės susipažinti su dvikupriais kupranugariais, korsakais, baliniais vėžliais ir rausvaisiais pelikanais.

Linksmų pamokų metu jų dalyviai sužinos, kuo ypatingi rausvųjų pelikanų jaunikliai, kodėl zoologijos sodo specialistai rudenį vyksta ne į bulviakasį, o į „vėžliakasį“, kokių išdaigų prižiūrėtojams iškrečia stepinės lapės – korsakai, kaip vasaros karščius ir žiemos speigus išgyvena dvikupriai kupranugariai ir t. t.

Beje, šis sezonas prieš rekonstrukciją yra paskutinis, kai Lietuvos zoologijos sodas atviras lankytojams. Planuojama, kad rekonstrukcijos darbai prasidės 2021 m. pavasarį ir truks kelis metus.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.