BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Savivaldybių atstovai kviečiami į konferenciją

Data

2018 12 03

Įvertinimas
1
ogp (2).png

LR Vyriausybės kanceliarija maloniai kviečia savivaldybių atstovus į konferenciją ,,Atviras viešasis valdymas: kaip tai pasiekti savivaldoje?“. 

Konferencija vyks 2018 m. gruodžio 13 d. (ketvirtadienį) Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (Saulėtekio alėja 5, Vilnius). 

Nuo 2011 m. rugsėjo mėn. Lietuva dalyvauja Atviros Vyriausybės partnerystės (AVP) iniciatyvoje, kuria siekiama padidinti viešojo sektoriaus atvirumą, skaidrumą ir atskaitomybę piliečiams. Atviro valdymo principai tarptautiniu mastu sėkmingai įgyvendinami ir savivaldos lygmenyje, jų realizavimas savivaldybėse prisideda prie efektyvesnio sprendimų priėmimo bei visą valstybę apimančių pokyčių kūrimo.  

Konferencijos tikslas - skleisti žinią apie atviro valdymo principų svarbą ir skatinti jų aktyvų taikymą įgyvendinant iniciatyvas vietos valdžios lygmenyje. 

Registracijos anketa

Konferencijos metu siekiama:

  • supažindinti su atviro valdymo samprata, Open Govenrment Partnership organizacija, Lietuvos dalyvavimo Atviros Vyriausybės partnerystės (AVP) istorija ir pažanga;
  • apžvelgti atviro viešojo valdymo principų taikymo vietos savivaldos lygmenyje galimybes ir iššūkius;
  • pristatyti konsultavimosi su visuomene metodiką ir jos taikymo gaires;
  • pasidalinti gerąja Lietuvos ir užsienio miestų patirtimi vykdant miestų atvirumo iniciatyvas (užsienio pranešėjai iš Paryžiaus ir Madrido);
  • skleisti atvirumo iniciatyvų idėjas skirtingiems Lietuvos miestams / regionams.

Konferencijos programa

Konferencija yra LR Vyriausybės kanceliarijos vykdomo projekto „Atviros Vyriausybės iniciatyvos", finansuojamo Europos socialinio fondo ir valstybės biudžeto lėšomis, dalis.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.