BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Senjorams bus išdalinta 15 tūkst. atšvaitų

Data

2019 10 16

Įvertinimas
0
6308_57b4440684deeb9f1d484bc24d2e9a62.jpg

Minint atšvaitų dieną, spalio 17 d. prasidės Susisiekimo ministerijos inicijuojama socialinė akcija „Būkime matomi ir saugūs kelyje“. Mėnesį truksiančios akcijos metu kaimuose ir atokiose vietovėse gyvenantiems senjorams bus išdalinta 15 tūkst. atšvaitų.

Socialinės akcijos „Būkime matomi ir saugūs kelyje“ tikslas – paskatinti šalies žmones rūpintis savo saugumu kelyje, būti lengvai matomiems tamsiu paros metu – segėti atšvaitą.

Socialinės akcijos pradžia – spalio 17 d., ketvirtadienį, 10 val. Molėtuose prie Lietuvos pašto skyriaus (Vilniaus g. 43-1). Socialinę akciją atidarys ir vietos gyventojams pirmuosius atšvaitus išdalins susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius.

Akcijos atidarymo metu palapinėje prie pašto skyriaus lankytojai galės pamatyti, kaip matomas pėsčiasis tamsoje, kai jis yra su atšvaitu ir be jo. Bus demonstruojamas automobilio apsivertimo imitavimo įrenginys, kurį išbandžiusieji galės pajusti saugos diržų svarbą, kai automobilis verčiasi. Taip pat bus galima išbandyti, kokia būna vairuotojo reakcija, vairuojant apsvaigus (su girtumo akiniais) ar rašant žinutes SMS.

Atšvaitus segėti skatinančią socialinę akciją inicijuoja Susisiekimo ministerija. Akciją organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir AB Lietuvos paštas.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.