BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Šiandien Vyriausybės Priimamajame gyventojus asmeniniais klausimais priėmė švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė

Data

2015 08 10

Įvertinimas
0
pitreniene.jpg

Priėmimo metu buvo keliami suaugusiųjų švietimo ir neformalaus švietimo klausimai, pedagogai guodėsi Ministrei dėl kai kurių švietimo įstaigų vadovų elgesio su darbuotojais, sulaukusiais pensinio amžiaus. Neretai vadovai neparodo deramos pagarbos atsisveikinant su atsakingai ir ištikimai dirbusiu mokytoju.

Aktyvios bendruomenės atstovas atkreipė dėmesį, kad trūksta vietų ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigose vaikams, norintiems lankyti lietuviškas grupes ir klases tautinių mažumų savivaldybių teritorijose.

Ministrės buvo prašoma asmeninės pagalbos dėl neįgalaus asmens ugdymo pratęsimo specialiojoje mokykloje; buvo klausiama, kurioje mokykloje dvylikametis mokinys galėtų mokytis grįžus į Lietuvą iš užsienio, kur vaikas lankė anglišką mokyklą, tad sunku įvairius dalykus dabar mokytis lietuvių kalba.

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė išklausė, atsakė į keliamus klausimus, paaiškino, kokios galiojančių teisės aktų nuostatos reglamentuoja gyventojų klausimus, įteikti prašymai raštu bus pagal kompetenciją išnagrinėti Švietimo ir mokslo ministerijos valstybės tarnautojų.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.