BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Startavusioje Teisinių žinių olimpiadoje – klausimai ir apie asmens duomenų apsaugą

Data

2020 04 29

Įvertinimas
0
179_b5e36fac8f6f5de592a240c81711b6b9.png

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija prisideda organizuojant Teisinių žinių olimpiadą. Šiais metais parengėme keletą asmens duomenų apsaugos srities klausimų ir įsteigėme 4 prizus nugalėtojams. Moksleiviams ir kitiems visuomenės atstovams, planuojantiems atlikti visuomenei skirtą testą, primename, kad pagrindiniai asmens duomenų apsaugą reglamentuojantys teisės aktai yra šie:

Atkreipiame dėmesį, kad registracija į Teisinių žinių olimpiadą prasidėjo balandžio 22 d. ir truks iki gegužės 5 d.

Olimpiadoje kviečiami dalyvauti 5–8 klasių ir 9–12 klasių moksleiviai. Olimpiada vyks keliais etapais. Pirmasis etapas numatytas 2020 m. gegužės 6 d. nuotoliniu būdu internetinėje platformoje www.teisekiekvienam.lrt.lt. Jo metu 5–12 klasių mokiniai atsakys į iš anksto paruoštus testo klausimus. Geriausiai atsakę bus pakviesti į antrąjį finalinį olimpiados etapą, kuris vyks gegužės 14 d. taip pat nuotoliniu būdu internetinėje platformoje.

Gegužės 6 d. internetinėje platformoje www.teisekiekvienam.lrt.lt vyks ir tradicinis teisės žinių testas visuomenei, kuriame kiekvienas norintis galės pasitikrinti savo teisės žinias.  

Registracijos adresas: www.teisekiekvienam.lrt.lt
Olimpiados pristatymo filmukas>>
 


Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos informacija.
 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.