BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Susisiekimo ministerija imasi organizuoti ir koordinuoti Lietuvos pagalbos Ukrainai logistiką

Data

2022 03 16

Įvertinimas
0
fura.jpg

Tęsiantis karui Ukrainoje, organizuojame ir koordinuojame Lietuvos pagalbos Ukrainai logistiką. Tam, kad mūsų gyventojų surinkta humanitarinė pagalba kuo greičiau pasiektų nukentėjusius Ukrainos gyventojus, kviečiame visus susitelkti ir kooperuotis bendroje erdvėje: https://logistikaua.lt/.

Visiems, turintiems galimybę ir norintiems padėti transportuoti paramą į Ukrainą, naujajame tinklalapyje tereikės pasirinkti laukelį „Suteikti pagalbą“, susikurti paskyrą/prisijungti ir paskelbti apie humanitarinės pagalbos vežimui paruoštas/galimas transporto priemones. Suteikus paslaugą, savo paskyroje taip pat galėsite skelbimą ištrinti.

Informaciją apie transportavimo pasiūlymus visi lankytojai galės rasti per laukelį „Paieška“.

Kilus klausimų dėl pagalbos Ukrainai logistikos, kviečiame kreiptis tel. (8 5) 239 3999, el. p. [email protected].

Daugiau apie Susisiekimo ministerijos koordinuojamą pagalbą Ukrainai čia.

Komentarai

1
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.
 • Larry Fox
  Prieš 6 mėn.

  Mes siūlome visų rūšių paskolas su maža 3% palūkanų norma. Galite skolintis bet kokiam terminui nuo 1 iki 25 metų ir bet kokiai sumai nuo 2 000 iki 50 000 000,00 GBP bet kokiam tikslui. Galite kreiptis per whatsapp: +14092051142 arba el. paštu: [email protected]

  0
  Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
  Blogai įvestas apsaugos kodas.