BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Susitiko atsinaujinusio atviros Vyriausybės tinklo nariai

Data

2021 05 21

Įvertinimas
1
Foto avt.png

Gegužės 18 d. įvyko atnaujintos sudėties atviros Vyriausybės tinklo susitikimas, kurio tikslas buvo susipažinti su naujais nariais ir atviros Vyriausybės grupės metiniais planais bei pasitarti, kaip norime veikti drauge.

Renginio metu buvo pristatyta atviros Vyriausybės savaitė, Vyriausybės programos darbai ir veiklos principai, susiję su atviru valdymu, atviros Vyriausybės grupės planuojami svarbiausi darbai. Diskutuota apie tai, kaip piliečių tinklas gali veikti efektyviau, prisidėti prie atvirumo gerųjų praktikų skatinimo visoje Lietuvoje.

Susitikime dalyvavo tinklo nariai iš įvairių organizacijų, atstovaujantys skirtingas gyventojų grupes: vietos bendruomenės, verslo, žemės ūkio, medicinos, NVO, mokslo, jaunimo, vietos veiklos grupių, savivaldos. Tinklo narių įvairovė yra vienas iš sėkmės rodiklių, siekiant, kad drauge kuriamos iniciatyvos ir teikiami pasiūlymai atspindėtų kuo platesnę visuomenės dalį.

Tinklo susitikimo metu susitarta dėl naujo ambicijos bendrai veiklai:

  • Daugiau neformalaus bendravimo – bus sukurta erdvė, kur tinklo nariai vieni kitus gali matyti, siūlyti idėjas, dalintis gerąja praktika.
  • Dalyvavimas ne tik viešosiose konsultacijose, bet ir reguliarūs narių susitikimai bendriems klausimams.
  • Idėjų bankas – tinklo nariai turi įvairiausių pasiūlymų, tad bus kuriamas atvirumo idėjų sąrašas, kuris bus pagrindas tolimesnei bendrai veiklai.

 

Atviros Vyriausybės tinklas - tai aktyvių piliečių bendruomenė atviro valdymo gerųjų praktikų sklaidai bei atvirumo iniciatyvų skatinimui Lietuvoje.

Norint tapti tinklo nariu, reikia pasiryžti prisidėti prie atvirumo iniciatyvų skatinimo bei užpildyti registracijos anketą: https://bit.ly/3nHE6ki

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.