BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Tapti atviros Vyriausybės tinklo nariu gali kiekvienas

Data

2019 09 06

Įvertinimas
0
PM_KOMENTARAS_WWW.png

Atviros Vyriausybės tinklas – tai suinteresuotų šalių kontaktų tinklas, skirtas atviro viešojo valdymo gerosioms praktikoms skleisti bei atvirumo iniciatyvoms įgyvendinti. Tinklo nariai prisideda prie Nacionalinių Atviros Vyriausybės partnerystės veiksmų planų sudarymo ir jų veiklų įgyvendinimo.

Viena iš atviros Vyriausybės tinklo atstovių - Modesta Kairytė, komunikacinių ryšių specialistė, socialinė aktyvistė, Lietuvos socialinio verslo asociacijos steigėja ir valdybos narė.

Diskutuodami su Modesta išgirdome jos nuomonę kas yra atviras valdymas ir kodėl tai svarbu:
„Atvirumas prasideda nuo nuoširdaus klaidų pripažinimo. Tai padaro vyriausybę ne tik atviresnę, bet ir žmogiškesnę. Politikėms/ams svarbu neužimti visažinių vaidmens, bet išgirsti žmonių nuomonę. Kai vyksta dialogas, vadinasi, vyriausybė žengia atvirumo keliu. Vyriausybė turi būti fiziškai atvira ir skatinti tiesioginį bendravimą su bendruomenėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis, nes sprendimai turi būti priimami kartu."

 

Norinčius prisijungti prie atviros Vyriausybės tinklo, kviečiame pildyti anketą.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.