BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vėlinių dieną atidaryta paroda „Jie ėjo su mumis į laisvę“

Data

2015 11 02

Įvertinimas
0
paroda111.jpg

Vyriausybės rūmuose Vėlinių dieną pradėta eksponuoti fotomenininkės Valerijos Dichavičienės fotografijos darbų paroda „Jie ėjo su mumis į laisvę“.

Šioje parodoje V. Dichavičienė jautriai pateikia žymių Lietuvos kultūros ir mokslo žmonių charakteringus portretus. Galima teigti, jog tai savotiškos Anapilin išėjusiųjų autobiografijos, kalbančios mums apie pasilikusius prasmingus darbus.

Valerija Dichavičienė įamžino daug Lietuvos menininkų: dailininkų, muzikų, rašytojų, siekdama sukurti įtaigius, išraiškingus portretus, kuriuose išryškinamas žmogaus dvasinis pasaulis. Jos sukurti portretai lydi daugelio dailininkų kūrybos katalogus.

Šias fotografijas ryškino, spausdino ir retušavo pati autorė savo namų fotolaboratorijoje. Darbai kurti apie 40 pastarųjų metų. Šioje parodoje eksponuojama tik maža dalis autorės sukurtų darbų.

Aplankyti parodą galite iš anksto užsiregistravę telefonu (8 5) 266 3711.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.