BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vidaus reikalų ministerija kviečia pareikšti nuomonę dėl 2021–2027 m. Lietuvos-Lenkijos bendradarbiavimo stiprinant pasienio bendruomenių gerovę

Data

2022 01 03

Įvertinimas
0
communication-technology-selective-focus-science-internet-closeup(1).jpg

Iki sausio 19 dienos kviečiame dalyvauti viešojoje konsultacijoje dėl INTERREG VI-A programos dokumento projekto. Konsultacijos tikslas – remiantis visuomenės nuomone, sukurti patraukią programą, kuri sutelktų įdomiausius projektus, pritrauktų naujas idėjas visuomenei reikšmingiems pokyčiams regionuose įgyvendinti.

Norint dalyvauti konsultacijoje, kviečiame užpildyti klausimyną.

Siekiant aptarti Programos temines kryptis, prioritetus ir įgyvendinimo klausimus, 2022 m sausio mėn. bus organizuojamos diskusijos nuotoliniu būdu:  

  • sausio 12 d. – Palenkės vaivadijoje,  
  • sausio 13 d. - visuose Programos regionuose Lietuvoje ir
  • sausio 14 d. - Varmijos Mozūrų vaivadijoje.

Bendrasis 2021-2027 m. INTERREG VI A Lietuvos-Lenkijos programos tikslas – gerinti pasienio bendruomenių gerovę per tarpvalstybinį bendradarbiavimą ir tvarų Lietuvos ir Lenkijos pasienio teritorijos kultūros ir gamtos paveldo naudojimą.

Visuomenės nuomonė rengiant programą yra itin svarbi, todėl 2020 ir 2021 metais INTERREG programos dokumento projekto parengimo darbai remiasi ir skelbiamų viešųjų konsultacijų rezultatais. Daugiau informacijos apie viešąją konsultaciją galima rasti čia.

Lietuvos–Lenkijos programos programos teritoriją sudaro 8 teritoriniai vienetai: 5 pietvakarių Lietuvos apskritys (Alytaus, Kauno, Marijampolės, Tauragės, Vilniaus (išskyrus Vilniaus miestą) ir 3 šiaurės rytų Lenkijos subregionai (Balstogės, Elckio, Suvalkų). Už INTERREG programų įgyvendinimą ir koordinavimą Lietuvoje yra atsakinga Vidaus reikalų ministerija, kuri taip pat atlieka INTERREG VI-A vadovaujančiosios institucijos funkcijas.  

 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.