BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vidaus reikalų ministerija skelbia viešąją konsultaciją dėl regioninės politikos priemonių plane numatytų tikslų ir priemonių.

Data

2018 08 06

Įvertinimas
0
VK (1).png

Vidaus reikalų ministerija skelbia viešąją konsultaciją dėl regioninės politikos „Baltosios knygos“ priemonių plane numatytų tikslų ir priemonių.

  • Nutarimo projektą rasite čia.
  • Lietuvos regioninės politikos Baltąją knygą rasi čia.

„Baltoji knyga“ apibrėžia regioninės politikos plėtros viziją ir strateginius tikslus. Tai – dokumentas, kuriuo siekiama suderinti nacionalinės valdžios ir vietos savivaldos institucijų bei socialinių ir ekonominių partnerių teritorinės sanglaudos vizijas bei veiksmus joms pasiekti. Nacionalinėje regioninės plėtros taryboje „Baltoji knyga“ buvo patvirtinta praėjusių metų pabaigoje.

Įvertinti projektą ir teikti pasiūlymus kviečiami visi darnios regionų plėtros aktualijoms neabejingi šalies piliečiai, vietos savivaldos, aukštojo mokslo įstaigų, nevyriausybinių organizacijų, asocijuotų verslo struktūrų atstovai. 

„Baltojoje knygoje“ įvardyti svarbiausi valstybės iššūkiai – geografiškai subalansuotas, darnus ir tvarus augimas bei kokybiškų gyvenimo sąlygų sudarymas visoje Lietuvoje. 

Pastabas ir pasiūlymus Vidaus reikalų ministerija kviečia teikti iki rugsėjo 15 d. elektroniniu paštu [email protected].

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.