BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Dalyvauk viešojoje konsultacijoje dėl būsimos ES mokslo programos

Data

2018 03 06

Įvertinimas
0
es programa.png

Švietimo ir mokslo ministerija ragina mokslo bendruomenę ir visuomenę dalyvauti viešosiose konsultacijose dėl būsimosios bendros Europos Sąjungos mokslinių tyrimų programos prioritetų. Numatoma, kad po 2020 m. ES dėmesys bus koncentruojamas į didelio masto problemas sprendžiančias misijas orientuotus mokslinius tyrimus ir inovacijas.

Europos Komisijos užsakymu prof. Mariana Mazzucato parengė studiją „Į misijas orientuoti moksliniai tyrimai ir inovacijos ES“, kuri projektuoja būsimą ES bendrąją tyrimų ir inovacijų programą. Į misiją orientuota mokslo politikos koncepcija apibrėžiama kaip nuosekli ir sisteminga viešoji politika, kuri pasitelkia naujausias žinias, siekiant konkrečių tikslų – panaudojant aukšto lygio mokslą plataus masto uždaviniams spręsti. Misijomis galėtų būti sprendžiami tokie šiuolaikiniai iššūkiai, kaip:

  • sveikatos problemos,
  • oro tarša perpildytuose miestuose,
  • skaitmeninės technologijos,
  • viešojo sektoriaus efektyvumo didinimas ir kt.

Savo nuomonę apie būsimas mokslo misijas per viešąsias konsultacijas galima išsakyti interneto tinklalapyje „Call for feedback missions“ iki š. m. balandžio 3 d.

Švietimo ir mokslo ministerijos informacija


   El. paštas [email protected]
   Tel. +370 5 219 1173

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.