BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Virtualios buveinės poreikis- išsakyk savo nuomonę

Data

2018 01 24

Įvertinimas
1
Untitled design (6).png

Didėjant ekonomikos globalumui ir žmonių mobilumui, galiojantis reikalavimas nurodyti juridinio asmens fizinę buveinę apsunkina įmonių steigimą bei komunikaciją su valstybės institucijomis. Vis dažniau pastebima praktika, jog įmonės neturinčios fizinio adreso, registracijos metu perka vadinamąją virtualaus biuro paslaugą iš tarpininkų. Dėl to apsunkinama komunikacija fiziniu buveinės adresu, siunčiama korespondencija dažnai nepasiekia įmonės vadovų ar juos pasiekia per vėlai. Juridinių asmenų registre kaupiami duomenys praranda patikimumą dėl savo tikslumo, kontroliuojančioms institucijoms vis sunkiau susisiekti su įmonėmis. Šiandien Lietuvoje yra puikiai išvystyta interneto infrastruktūra, sukurtos įvairios elektroninės priemonės, kurios gali supaprastinti įmonių steigimo procesą bei įmonių komunikaciją su valstybe.

Ši apklausa yra „Kurk Lietuvai" programos „Virtualios buveinės įkūrimo” projekto dalis, kuria siekiama išsiaiškinti ar verslo subjektai turi poreikį komunikaciją su valstybės institucijomis palaikyti elektroniniu būdu bei įmonės fizinę buveinę pakeisti virtualia.

Savo nuomonę išsakyti galite paspaudę šią nuorodą.

Projekto organizatorių informacija

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.