BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyks ekspertų diskusija apie lygias moterų ir vyrų galimybes

Data

2022 06 14

Įvertinimas
0
people-2561336_1920.jpg

Š. m. birželio 30 d. nuo 9.00 val. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje organizuojama ekspertų diskusija „Lygios moterų ir vyrų galimybės: kokiais veiksmais jas užtikrinsime ateityje?“. Joje bus aptariamos Europos lyčių lygybės instituto išskirtų sričių – „Darbas“, „Pinigai“, „Žinios“, „Laikas“, „Galia“ problematikos ir ieškoma sprendimų, kaip gerinti lyčių lygybės situaciją Lietuvoje.

Nevyriausybinių organizacijų, socialinių partnerių, mokslo, privataus ir viešo sektoriaus ekspertų nuomonės labai reikšmingos siekiant tinkamai įvertinti kylančius naujus iššūkius ir tendencijas, turinčias įtakos moterų ir vyrų lygybei Lietuvoje ir tikslingam tolimesniam lyčių lygybės politikos formavimui. Rengiant Moterų ir vyrų lygių galimybių 2023–2026 m. veiksmų planą, siekiama remtis Europos, tarptautinio lygmens rekomendacijomis ir surinktais faktiniais duomenimis ir ekspertų nuomone bei siūlymais.

Norintys dalyvauti diskusijoje, kviečiami registruotis iki š. m. birželio 23 d. 17.00 val. paspaudžiant šią nuorodą: https://forms.office.com/r/mFdtN9271x

Daugiau informacijos rasite čia.
 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.