BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyksta registracija dalyvauti projekte „Moksleiviai – į Vyriausybę“

Data

2022 07 25

Įvertinimas
1
MIV cover (1).png

Rugpjūčio 22–26 d. vyks aktyvaus ir pilietiško jaunimo projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“. 30 komisijos atrinktų baigiamųjų klasių moksleivių turės unikalią galimybę iš labai arti susipažinti su Vyriausybės veikla ir darbu viešajame sektoriuje.

Projekto organizatoriai ieško motyvuotų, smalsių, visuomeninėse veiklose aktyviai dalyvaujančių, gabių moksleivių. Projekto dalyviai turės galimybę iš arti pamatyti Lietuvos institucijų ir politikų kasdienį darbą ir savaitę patys dalyvauti šioje veikloje. Moksleivių lauks įtraukiantys užsiėmimai ir kūrybiškos veiklos, taip pat bendra savaitės užduotis, kurios tikslas – pasiūlyti sprendimus aktualiausiais valstybės valdymo klausimais.

Šių metų projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ tema – „Moksleiviai Lietuvos ateičiai“.

Kandidatų dalyvauti projekte registracija vyksta iki liepos 29 d. Projekte dalyvauti gali paskutinius arba priešpaskutinius mokslo metus baigę moksleiviai iš Lietuvos bendrojo lavinimo ir užsienio lietuvių mokyklų.

Pagrindinė informacija ir registracijos forma – https://epilietis.lrv.lt/lt/apsilankyk-vyriausybeje/moksleiviai-i-vyriausybe

Projektą nuo 2009 m. kasmet organizuoja Vyriausybės kanceliarija kartu su partnerėmis – Lietuvos moksleivių sąjunga ir Nacionaline moksleivių akademija. Iki šiol projekte dalyvavo beveik 400 moksleivių. Šiemet projektas vyks jau 14-ąjį kartą.

Daugiau informacijos taip pat skelbiama projekto „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.