BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyksta viešoji konsultacija dėl Vidaus tarnybos statuto projekto

Data

2022 08 03

Įvertinimas
1
Dizainas be pavadinimo (4).png

Vidaus reikalų ministerija skelbia viešąją konsultaciją ir kviečia teikti pastabas ir pasiūlymus dėl Lietuvos Respublikos vidaus tarnybos statuto projekto.

Aštuonioliktosios Lietuvos Respublikos Vyriausybės programoje dėl vidaus tarnybos sistemos pareigūnų darbo sąlygų gerinimo numatyta suteikti būtinas priemones pareigūnų motyvacijai, užtikrinti tinkamas jų darbo sąlygas ir veiklos rezultatus atitinkantį darbo užmokestį, atliepti pareigūnų teisėtus lūkesčius ir būtinas socialines garantijas.

Tuo tikslu darbo grupė, sudaryta iš Vidaus reikalų ministerijos, Teisingumo ministerijos ir Finansų ministerijos, statutinių įstaigų ir profesinių sąjungų atstovų, parengė naujos redakcijos Vidaus tarnybos statuto pakeitimo įstatymo ir su juo susijusių kitų įstatymų projektus ir teikia juos derinti suinteresuotoms šalims.

Suinteresuotos institucijos ir įstaigos, profesinės sąjungos, socialiniai partneriai, vidaus tarnybos sistemos pareigūnai, gyventojai ir kitos suinteresuotos grupės pastabas ir pasiūlymus Dėl Vidaus tarnybos statuto projekto gali teikti iki š. m. rugpjūčio 10 d.

Daugiau informacijos apie paskelbtą viešąją konsultaciją rasite čia.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.