BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės priimamajame – socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė

Data

2015 08 17

Įvertinimas
0
apkarpyta.jpg

Rugpjūčio 17 dieną Vyriausybės priimamajame gyventojus asmeniniais klausimais priėmė socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.

Į priėmimą atvykę gyventojai kreipėsi į Ministrę įvairiais klausimais: neįgalų sūnų auginantis tėvas domėjosi  sūnaus tolimesnio ugdymo galimybėmis, individualios įmonės savininkė pateikė galimas teisės aktų pataisas dėl socialinio draudimo mokesčio įmonėms skaičiavimo, neįgalūs verslą vystantys asmenys domėjosi verslo plėtros galimybėmis įdarbinant asmenis, subsidijuojamus Lietuvos darbo biržos. Nemažai asmenų domėjosi Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos sprendimų pagrįstumu ar teisėtumu – jiems buvo paaiškinta sprendimų apskundimo tvarka.

Gyventojai domėjosi ir Būsto pritaikymo neįgaliesiems tvarka, globėjo nustatymo neveiksniam asmeniui tvarka bei paramos neįgaliems verslininkams galimybėmis.

Ministrei įteikti prašymai raštu bus pagal kompetenciją išnagrinėti ministerijos tarnautojų. Piliečiai apie nagrinėjimo rezultatus bus informuoti raštu.

Kitą savaitę - rugpjūčio 26 dieną Vyriausybės priimamajame gyventojus asmeniniais klausimais priims krašto apsaugos ministras Juozas Olekas. Užsirašyti į priėmimą galima tel. (8 5) 266 3711, pateikiant prašymus raštu ar atvykus į Vyriausybės priimamąjį, adresu Gedimino pr. 11, Vilnius.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.