BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės Priimamajame - vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis

Data

2015 08 11

Įvertinimas
0
_MG_8106.jpg

Rugpjūčio 11 dieną asmenis Vyriausybės priimamajame priiminėjo vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis.

Atvykę į priėmimą asmenys prašė ministro patarimų ir pagalbos  įvairiais  klausimais.

Miestelio bendruomenės pirmininkas prašė Ministro patarti,  kaip nenusižengiant teisės aktams suvaldyti konfliktuojančią  miestelio romų bendruomenę.

Ministro buvo klausiama, kur ir kaip tinkamai kreiptis dėl  viešosios tvarkos pažeidimų, siekiant sudrausminti mėgėjus palikti automobilius vejose, kiti gyventojai domėjosi Kelių eismo taisyklių naujovėmis, prašė patarimų, iškilus konfliktinėms situacijoms su kaimynais.

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis išsamiai paaiškino galiojančias teisės aktų nuostatas, kurios reglamentuoja piliečių klausimus. Į įteiktus Ministrui prašymus ministras atsakys asmeniškai,  kai kuriems jų spręsti pasitelks Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos pareigūnus.

Kitą pirmadienį, rugpjūčio 17 dieną,  Vyriausybės priimamajame asmenis asmeniniais klausimais priims socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.

Užsirašyti į priėmimą galima tel. 8 706 63 711, pateikus prašymus raštu ar atvykus į Vyriausybės priimamąjį (Gedimino pr.11, Vilnius).

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.