BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės priimamasis atvyksta į Lazdijų rajoną

Data

2018 11 13

Įvertinimas
0
lazdijai e.pilietis.png

Siekiant išklausyti piliečių nuomonę ir atsakyti į įvairius klausimus, Vyriausybės priimamasis dirbs Lazdijų rajone. Ministerijų atstovai priims ir konsultuos piliečius,  patars, kaip spręsti jiems rūpimas problemas.

Lazdijų rajono gyventojus 2018 m. lapkričio 21 d. (10.15–12.00 val.) Lazdijų rajono savivaldybės patalpose (Vilniaus g. 1, Lazdijai) priims ir asmeniniais klausimais konsultuos:

  1. Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos,
  2. Aplinkos ministerijos,
  3. Energetikos ministerijos,
  4. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos,
  5. Sveikatos apsaugos ministerijos,
  6. Susisiekimo ministerijos,
  7. Švietimo ir mokslo ministerijos,
  8. Žemės ūkio ministerijos atstovai.

Gyventojus, norinčius gauti asmeninę ministerijos atstovų konsultaciją, prašome registruotis iki 2018 m. lapkričio 20 d. 12.00 val.  el. p. [email protected] telefonu (8 318 50 226). Registruojantis prašytume nurodyti, kokiam ministerijos atstovui pateikiamas klausimas, trumpai išdėstyti problemos esmę. 

Kviečiame piliečius aktyviai dalyvauti ir pasinaudoti galimybe gauti kvalifikuotą ministerijų atstovų konsultaciją, taip pat pareikšti nuomonę ir išdėstyti pasiūlymus Vyriausybei. 

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.