BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės priimamasis Panevėžio rajone

Data

2018 09 24

Įvertinimas
0
e.pilietis pnv (1).png

Siekiant išsamiau susipažinti su šalies regionų problemomis, sudaryti galimybes piliečiams išsakyti savo nuomonę ir padėti išspręsti probleminius klausimus, Vyriausybės priimamasis dirbs Panevėžio rajone.

Susitikimai su gyventojais vyks spalio 15 d. (pirmadienį) nuo 10 iki 13 val. Panevėžio rajono savivaldybės administracijos patalpose (Vasario 16-osios g. 27, Panevėžys).

Piliečius priims ir asmeniniais klausimais konsultuos:

  1.  Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos atstovai
  2. Aplinkos ministerijos atstovai
  3. Kultūros ministerijos atstovai
  4. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai
  5. Susisiekimo ministerijos atstovai
  6. Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai
  7. Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai
  8. Žemės ūkio ministerijos atstovai

Gyventojus, norinčius gauti asmeninę ministerijos atstovų konsultaciją, prašome registruotis el. p. [email protected] arba telefonu (8 45) 58 29 46.  Registruojantis prašytume nurodyti, kokiam ministerijos atstovui pateikiamas klausimas, trumpai išdėstyti problemos esmę.

Kviečiame piliečius aktyviai dalyvauti ir pasinaudoti galimybe gauti kvalifikuotą ministerijų atstovų konsultaciją, taip pat pareikšti nuomonę ir išdėstyti pasiūlymus Vyriausybei.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.