BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės priimamasis veiks Kupiškyje

Data

2018 09 21

Įvertinimas
0
e.pilietis pnv (2).png

Siekiant išklausyti piliečių nuomonę ir atsakyti į įvairius klausimus, Vyriausybės priimamasis dirbs Kupiškio rajone. Ministerijų atstovai priims ir konsultuos piliečius,  patars, kaip spręsti jiems rūpimas problemas.

Kupiškio rajono gyventojus 2018 m. spalio 10 d. (10.15–13.00 val.) Kupiškio rajono savivaldybės patalpose (Vytauto g. 2, Kupiškis) priims ir asmeniniais klausimais konsultuos:

  1. Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos atstovai

  2. Aplinkos ministerijos atstovai

  3. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai

  4. Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai

  5. Švietimo ir mokslo  ministerijos atstovai

  6. Žemės ūkio ministerijos atstovai

Gyventojus, norinčius gauti asmeninę ministerijos atstovų konsultaciją, prašome registruotis el. p. [email protected] arba telefonu (8 45935500). Registruojantis prašytume nurodyti, kokiam ministerijos atstovui pateikiamas klausimas, trumpai išdėstyti problemos esmę.

Kviečiame piliečius aktyviai dalyvauti ir pasinaudoti galimybe gauti kvalifikuotą ministerijų atstovų konsultaciją, taip pat pareikšti nuomonę ir išdėstyti pasiūlymus Vyriausybei.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.