BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės rūmuose paroda, skirta Justino Staugaičio150-osioms gimimo metinėms

Data

2016 12 21

Įvertinimas
0
staugaitis.jpg

Kviečiame susipažinti su paroda, skirta Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro, Seimo Pirmininko, vyskupo Justino Staugaičio150-osioms gimimo metinėms.

Viena svarbiausių politinių asmenybių tarpukario Lietuvoje Justinas Staugaitis yra puikus pavyzdys, kaip lietuvių tauta sugeba susitelkti ir aukotis, kai reikia grumtis už savo valstybės ateitį. Nepaisant nuoširdaus paprastumo, J. Staugaitis sugebėjo būti viena kertinių figūrų atsikuriančios Lietuvos diplomatinėje tarnyboje. Būtent jam teko derėtis po Nepriklausomybės akto paskelbimo su vokiečiais dėl  Lietuvos pripažinimo. J. Staugaitis buvo Lietuvos atstovas Paryžiaus konferencijoje, kurioje buvo svarstoma pokarinė situacija Europoje. Jis važiavo į Vatikaną įtikinti Šventąjį Sostą pripažinti Lietuvą kaip nepriklausomą valstybę.

 

 

Paroda bus eksponuojama 2016 m. gruodžio 20 d.- 2017 m. sausio 6 d.

Aplankyti parodą galite iš anksto užsiregistravę telefonu (8 5) 266 3711.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.