BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės rūmuose - žurnalistės, fotomenininkėsLilijos Valatkienės paroda „Mykolo Kleopo Oginskio sugrąžinimas į Lietuvos politinio ir kultūrinio gyvenimo erdvę“

Data

2015 11 20

Įvertinimas
0
oginskis.jpg

2015 metais sukanka 250 metų, kai gimė iškilus valstybės ir visuomenės veikėjas Mykolas Kleopas Oginskis. Mykolas Kleopas Oginskis - daugeliu talentų pasižymėjusi asmenybė. Politikas, diplomatas, Abiejų Tautų Respublikos Seimo narys, Vilniaus universiteto garbės narys, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės sukilėlių vyriausybės – Lietuvos tautinės aukščiausiosios tarybos – narys, socialinių reformų idėjų puoselėtojas, kompozitorius. Atsižvelgiant į šios iškilios asmenybės kūrybinio palikimo svarbą, 2015 metai paskelbti  Mykolo Kleopo Oginskio metais. 

Maloniai kviečiame susipažinti su paroda „Mykolo Kleopo Oginskio sugrąžinimas į Lietuvos politinio ir kultūrinio gyvenimo erdvę“.

Autorė – žurnalistė, fotomenininkė Lilija Valatkienė.

Paroda eksponuojama nuo lapkričio 20 d. iki gruodžio 11 d.

Aplankyti parodą galite užsiregistravę telefonu (8 5) 266 3711

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.