BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Dėl peticijoje išdėstytų reikalavimų ir siūlymų dėl Veterinarijos reikalavimų gyvūnų augintinių veisėjams, patvirtintų Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus 2013 m. liepos 30 d. įsakymu Nr. B1-508 „Dėl Veterinarijos reikalavimų gyvūnų augintinių veisėjams patvirtinimo“, pakeitimo

Data

2023 10 31

Įvertinimas
0

Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2023 m. spalio 25 d. nutarimu Nr. 804, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos peticijų įstatymo (iki 2023 m. birželio 30 d. galiojusia įstatymo redakcija) 13 straipsnio 3 dalimi, Lietuvos Respublikos peticijų konstitucinio įstatymo 21 straipsnio 3 dalimi ir atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės Peticijų komisijos 2023 m. rugpjūčio 8 d. išvadą, nutarė pritarti Lietuvos Respublikos Vyriausybės Peticijų  komisijos išvadai netenkinti peticijoje išdėstytų reikalavimų ir pasiūlymų dėl Veterinarijos reikalavimų gyvūnų augintinių veisėjams, patvirtintų Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus 2013 m. liepos 30 d. įsakymu Nr. B1-508 „Dėl Veterinarijos reikalavimų gyvūnų augintinių veisėjams patvirtinimo“, pakeitimo.

Komentarai

0
Prašome susipažinti su taisyklėmis ir jas patvirtinti.
Blogai įvestas apsaugos kodas.